top of page

Yasal Uyarı

Bu İnternet sitesinde bulunan tüm bilgi, materyal ve sair içerik, Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu tarafından, Avukatlık Kanunu başta olmak üzere ilgili diğer tüm mevzuat ve Türkiye Barolar Birliği meslek kuralları uyarınca ve bilgi verme amaçlı hazırlanmıştır. İşbu bilgi, materyal ve sair içeriğin paylaşımı hiçbir şekilde hukuki danışmanlık, reklam veya sair ticari amaç olarak kabul edilemez.

 

Bu İnternet sitesine ve içeriğine erişmiş olmak, bu İnternet sitesinde belirtilen iletişim kanalları üzerinden büromuz ile iletişime geçmek, veya bu İnternet sitesini herhangi bir şekilde kullanmak; siteyi ziyaret eden kişi veya kişiler ile Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu arasında herhangi bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. 

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler ve sair içerik, erişim anındaki güncel hukuki durumu yansıtmayabileceği gibi yürürlükte olan hukuki düzenlemelerin son halini de içermeyebilir. Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu, bu İnternet sitesinin içeriği veya ziyaretçilerin bu İnternet sitesinde yer alan bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri/gerçekleştirecekleri eylemlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu İnternet sitesinde yer alan her türlü bilgi, belge, dosya, yazılı içerik ve logo ile tüm bunlara ilişkin fikri mülkiyet hakkı Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu'na aittir. Bu kapsamda,  bu İnternet sitesinde yer alan bilgiler, belgeler, dosyalar, yazılı içerikler ve logo, Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Koçak | Dolar Avukatlık Bürosu ortaklarının açık ve yazılı izni olmadan bu İnternet sitesine yönlendirici bağlantılar ancak hukukun çizdiği sınırlar dahilinde ve gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra mümkün olabilir.

bottom of page